info@artekaritim.com.tr+90 (262) 642 33 38Gebze, Kocaeli
AR-GE
Su ve Atıksu Arıtma Hizmetleri Veren Firmalar Gebze, Kocaeli
Su ve Atıksu Arıtma Hizmetlerinde Yenilikçi ve Çözüm Odaklı Çözümler

Bir insanın temel gereksinimleri için günlük temiz su ihtiyacı 20-50 litredir. Dünyada 1.1 milyar insan içecek temiz su bulamazken; 2.6 milyar insan da temel gereksinimleri için su bulamamaktadır. 2075 yılında ise dünya nüfusunun 3-7 milyarının bir damla su bulamayacağının öngörülmesi konunun ciddiyetini gözler önüne sermektedir.

Tüm bunlar yaşanırken gelişmekte olan ülkelerde endüstriyel atıkların yüzde 70’i hiçbir işlem görmeden doğaya bırakılmakta ve su kaynakları her geçen gün daha fazla kirlenmektedir. Her yıl 300-500 milyon ton ağır metallerin, toksik maddelerin suları zehirlemekte olduğu belirlenmiştir.

Durum böyleyken su kaynaklarının korunması, su tasarrufunun sağlanması, su kalitesinin arttırılması, atıksuların arıtımı, arıtılımış suların tarımda ve endüstride kullanılabilmesi, atıksudan enerji eldesi gibi yöntemlerin her zamankinden daha fazla önem arz ettiği bir dönemde olduğumuz yadsınamaz bir gerçektir. Sorunlara çözüm yollarının üretilmesinde Ar-Ge ve yenilik, stratejik bir rol oynayacaktır ve bu ihtiyaca yönelik araçların oluşturulmasını sağlayacaktır.

Artek Arıtım olarak gerek arıtma konusunda sunduğumuz çözümlerde yenilikçi ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek iyileştirmelere gitmek gerekse sorunlara yeni yaklaşımlarla çözüm getirmek öncelikli amaçlarımızdandır. Hem ülkemizin hem coğrafyamızın hem de dünyamızın daha uzun yıllar yaşanabilir yerler olması hedefiyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Diğer Hizmetlerimiz
Su ve Atıksu Arıtma Sistemleri İmalat ve Kurulum.
Su ve Atıksu Arıtma Sistemleri İmalat ve Kurulum.
Adresimiz

Şekerpınar Mah. Ayçiçek Sok. No:4/A Çayırova, 41400 Gebze/Kocaeli

Bizi Takip Edin
2022©copyrighttbn web