KURUMSAL

HAKKIMIZDA

ARTEK ARITIM, sektöre adım attığı ilk günden itibaren, kısa zaman içerisinde sektörün güvenilir ve tercih edilen isimlerinden biri haline gelmeyi başarmıştır. Endüstriyel, evsel ve içme sularının arıtımı konusunda uzmanlaşan firmamız, arıtma ekipmanı imalatı ve kurulumu konusunda yurtiçi ve yurtdışında önemli projelere imza atmış ve atmaya da devam etmektedir.

ARTEK ARITIM, müşteri beklentilerini dikkate alarak, beklentiler doğrultusunda en doğru, en yenilikçi, en ekonomik çözümü sunmayı amaçlamaktadır. Bu amaçları gerçekleştirme adına; sektörün yeniliklerini takip etmeyi, bunları bünyesine kazandırmayı, kendini sürekli geliştirmeyi ve bunlarla birlikte kaliteden ödün vermemeyi ilke haline getirmiştir.

Proje sonrasında da devam eden teknik desteğimizle, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya, sorunlarını gidermeye devam ediyoruz. Ayrıca sizlerden gelen geri bildirimleri önemsiyor; bildirimlerin firmamızın kendini yenileme yolunda önemli bir ışık kaynağı olduğunu düşünüyoruz.

MİSYONUMUZ

Ülkesine, dünyaya, insana ve doğaya saygılı bir kuruluş olarak devam ettiği bu yolda; çevre sorunlarına çözüm arayan ve üreten, ülkesini çevre sektöründe en iyi şekilde temsil eden, müşterilerinin beklentilerini en kaliteli ve en iyi çözümlerle karşılayabilen bir firma olmak en önemli misyonlarımızdır.

VİZYONUMUZ

Gün geçtikçe artan çevre kirliliği konusunda çözüm üreten ve bunu sektöre mal eden, teknolojik gelişmeleri sadece izleyen göz değil, onlara kendi imzasını da atabilen bir firma olarak; ülkesinde ve Dünya’da sektörün öncüleri arasında yer almak en büyük vizyonumuzdur.

KALİTE, ÇEVRE VE İSG POLİTİKAMIZ

• Kalite yönetim sistemimizi ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde belgelendirmek ve sürekli iyileştirmek,
• Ulusal ve uluslararası standartlara, mevzuatlara uygun olarak Çevre ve İSG politikası belirlemek ve gerçekleştirmek,
• Üretimini yaptığımız ekipmanları taahhüt ettiğimiz sürede ve kalitede teslim etmek,
• İş akışımız öz değerlendirme ile gözden geçirilerek, performansımızı geliştirecek yaklaşımlar belirlemek,
• Hem çalışanlarımızın hem de müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve ihtiyaçlarına karşılık verebilmek,
• Firmamız içerisinde ve proje şantiyelerimizde İş Sağlığı ve Güvenliğini sağlayabilmek,
• Minimum kaza ile çalışmalarımızı sürdürebilmek,
• Sürekli iyileştirici yaklaşımlara, yenilikçi ve teknolojik gelişmelere sebebiyet vermesi için eğitimler düzenlenmek,
• İSG ve Çevre bilincini önce firmamız bünyesinde yerleştirerek yolumuza devam etmek ana politikalarımızdır.

TOP