info@artekaritim.com.tr+90 (262) 642 33 38Gebze, Kocaeli
Hakkımızda
Artek Arıtım Mühendislik Arıtma Sektöründeki Tarihçemiz

Artek Arıtım Mühendislik, sektöre adım attığı ilk günden itibaren, kısa zaman içerisinde sektörün güvenilir ve tercih edilen isimlerinden biri haline gelmeyi başarmıştır. Endüstriyel, evsel ve içme sularının arıtımı konusunda uzmanlaşan firmamız, arıtma ekipmanı imalatı ve kurulumu konusunda yurtiçi ve yurtdışında önemli projelere imza atmış ve atmaya da devam etmektedir. 

Artek Arıtım Mühendislik, müşteri beklentilerini dikkate alarak, beklentiler doğrultusunda en doğru, en yenilikçi, en ekonomik çözümü sunmayı amaçlamaktadır. Bu amaçları gerçekleştirme adına; sektörün yeniliklerini takip etmeyi, bunları bünyesine kazandırmayı, kendini sürekli geliştirmeyi ve bunlarla birlikte kaliteden ödün vermemeyi ilke haline getirmiştir.

Proje sonrasında da devam eden teknik desteğimizle, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya, sorunlarını gidermeye devam ediyoruz. Ayrıca sizlerden gelen Geri Bildirimleri önemsiyor; bildirimlerin firmamızın kendini yenileme yolunda önemli bir ışık kaynağı olduğunu düşünüyoruz.

Misyonumuz

Ülkesine, dünyaya, insana ve doğaya saygılı bir kuruluş olarak devam ettiği bu yolda; çevre sorunlarına çözüm arayan ve üreten, ülkesini çevre sektöründe en iyi şekilde temsil eden, müşterilerinin beklentilerini en kaliteli ve en iyi çözümlerle karşılayabilen bir firma olmak en önemli misyonlarımızdır.

Vizyonumuz

Gün geçtikçe artan çevre kirliliği konusunda çözüm üreten ve bunu sektöre mal eden, teknolojik gelişmeleri sadece izleyen göz değil, onlara kendi imzasını da atabilen bir firma olarak; ülkesinde ve Dünya’da sektörün öncüleri arasında yer almak.

Artek Arıtım Mühendislik, Gebze, Kocaeli'de Faaliyetlerini Sürdürmekmektedir. Sizde Profesyonel Su ve Atıksu Arıtma Çözümlerimizden Yararlanmak için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz..

Kurumsal Sayfalar
Su ve Atıksu Arıtma Sistemleri İmalat ve Kurulum.
Su ve Atıksu Arıtma Sistemleri İmalat ve Kurulum.
Adresimiz

Şekerpınar Mah. Ayçiçek Sok. No:4/A Çayırova, 41400 Gebze/Kocaeli

Bizi Takip Edin
2022©copyrighttbn web